niedziela, 22 grudnia 2013

Życzenia świąteczne:)

Witajcie moi drodzy czytelnicy, obserwatorzy i Ci którzy tylko tutaj zaglądają, dziękuję Wam za to, że jesteście, za Wasze wszystkie słowa, które u mnie zostawiacie.  Dziękuję Wam za Waszą obecność.
 Cieszę się że Was poznałam, że poprzez swoje blogi, przez swoje prace zabieracie mnie do świata fantazji. Wasze prace są natchnieniem, a często wytchnieniem po ciężkim dniu pracy. Często Wasze blogi odwiedzam podczas śniadania w pracy i wtedy Wasze prace są pokarmem dla mojej duszy :) Wiem, że ostatnio mam zaległości w Waszych blogach ale niestety miałam urwanie głowy, nie gniewajcie się, uwielbiam do Was zaglądać to naprawdę czysta przyjemność!
 
Moi drodzy z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam zdrowych i spokojnych świąt, pachnących choinką oraz piernikami, świąt spędzonych z rodziną. Życzę Wam bogatego Gwiazdorka:) tak tak w Poznaniu pod choinką prezenty zostawia Gwiazdor:))

Wesołych Świąt Kochani!


(zdjęcie znalezione w sieci:)

Tapety świąteczne

21 komentarzy:

 1. Tobie też wspaniałych, wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana Kasieńko cudowne życzenia te na blogu i te prywatne , który były bardzo osobiste i od serca . Masz wielki dar trafiania do ludzkich serc nie tylko ślicznymi karteczkami ale również tym jak potrafisz wszystko ubrać w słowa .Życzę Ci cudownych , rodzinnych Świąt , wypoczynku podczas wspólnego biesiadowania i Gwiazdora z wielkim workiem . ( u nas też jest to gwiazdor)

  OdpowiedzUsuń
 3. również życzymy Ci wesołych świąt! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu :) także z wielką sympatią spieszę złożyć Ci jeszcze raz Święteczne życzenia: niech te święta będą oddechem od codzienności, a radość z Narodzenia małego Jezusa niech się udzieli Tobie i całej Twojej rodzinie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Droga Kasiu, przyjmij proszę i ode mnie te szczere życzenia.. Za pewne będzie tutaj kolejka osób,które Ci będą składać serdeczne słowa więc i ja się w niej ustawiam. Życzę Tobie i Twojej rodzinie pięknych i radosnych świąt, wspaniałych chwil przy stole z najbliższymi. Spełnienia marzeń, a także zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w Nowym 2014 Roku!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana, Tobie również pięknych, spokojnych Świąt przepełnionych radością i miłością!

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękuję ślicznie, Kasiu i Tobie też życzę przede wszystkim błogosławionych Świąt, takich, które choć na chwile zmienią ziemię w kawałek Nieba. A przy okazji dziękuję za Twoją obecność na moim blogu - to naprawdę dużo daje, sama zresztą wiesz... A, no i u nas, na Śląsku, prezenty przynosi Dzieciątko :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kasiu droga dziękuję ci serce a i tobie jak i twym domownikom wszystkiego najlepszego zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia buziaki wielkie jako opłątek śle Marii z rodziną

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowne życzenia.Tobie też życzę spokojnych,ciepłych i rodzinnych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję serdecznie i nazwzajem. ;) Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Również wszytskiego dobrego, ciepła i miłości :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Tobie również życzę radosnych, spokojnych Świąt oraz kreatywnego roku 2014 :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wesołych świąt spędzonych z najbliższymi oraz fantastycznego Gwiazdora a włąściwie Gwiazdora z wielkim workiem :D
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuję za życzenia a Tobie życzę Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką, obfitych w niespodziewane prezenty:)) pozdrawiam serdecznie Monika :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Piękna jest radość w Święta,
  Ciepłe są myśli o bliskich,
  Niech pokój, miłość i szczęście
  Otoczy dzisiaj nas wszystkich.

  Wesołych Świąt :)
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 16. Kiedy jasna gwiazdka błyśnie
  Niech Ci serce radość ściśnie
  Niech choinka jasno świeci
  Niech nadziei płomień wznieci
  Niech kolęda zabrzmi w koło
  Niech świat śmieje się wesoło
  Będzie miło i serdecznie
  A Twe szczęście niech trwa wiecznie.
  tego życzy
  Skimmia z kwiatów natury

  OdpowiedzUsuń
 17. Kasiu! Bardzo dziękuję za przepiękną karteczkę. Jesteś kochana :) Życzę Tobie wszystkiego dobrego, dużo zdrówka, pomyślności w nadchodzącym roku a także spełnienia wszystkich marzeń. Abyś nadal nas tak cudownie inspirowała i by wena nigdy Cię nie opuszczała. Bo utalentowana z Ciebie osóbka :) Spokojnych, rodzinnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 18. Piękne życzenia.I ja życzę Ci spokojnych,ciepłych i rodzinnych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 19. Zdrowych, spokojnych i rodzninnych Świąt Bożego Narodzenia !!!

  OdpowiedzUsuń
 20. wesołych i rodzinnych świąt. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 21. Spełnionych! Pozdrawiam zimowo, poświątecznie :)

  OdpowiedzUsuń