wtorek, 1 lipca 2014

Zaległości

Witajcie! Jakiś czas temu wzięłam udział w zabawie podaj dalej którą zorganizowała Monika z blogu Monika na hamaku na który Was serdecznie zapraszam. Od Moniki otrzymałam śliczną deseczkę z moimi ukochanymi fiołkami oraz serwetki i słodycze, po których śladu już nie ma. A oto jak się prezentuje cudna deseczka:


Moniko, bardzo Ci dziękuję za to cudeńko!!! Uwielbiam fiołki, przypominają mi czasy dzieciństwa, Twoja deseczka przywołała wiele przyjemnych wspomnień:)

A teraz zgodnie z zasadami ja zapraszam wszystkich chętnych do zabawy "podaj dalej"

A oto zasady:

1. Do zabawy zapraszam osoby aktywnie prowadzące bloga.
2. Trzy pierwsze osoby, które zostawią komentarz pod tym postem i wyrażą chęć udziału w zabawie, otrzymają ode mnie własnoręcznie wykonany upominek.
3. Tym samym osoby te zobowiązują się automatycznie do zorganizowania zabawy u siebie na blogu po otrzymaniu prezentu ode mnie:
* ogłoszą u siebie na blogu zapisy dla trzech kolejnych osób.
* w terminie do 3 miesięcy wykonają własnoręcznie upominki dla trzech osób.

Do porodu zostały mi niespełna trzy miesiące więc mam nadzieję, że znajdą się chętni, którzy będą chcieli otrzymać ode mnie upominek a tym samym obdarować tez innych. Serdecznie zapraszam!

To pierwsza z moich zaległości, mam nadzieję, że uda mi się do końca tygodnia uporać z pozostałymi!
Dziękuję Wam za odwiedziny i wszystkie komentarze! Jesteście wspaniali!

Pozdrawiam serdecznie!!

8 komentarzy:

 1. śliczna deseczka :)
  Miniki decu jest po prostu piękne!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny prezent, przepiękna deseczka. Kasiu, zyczę Wam wszystkiego najlepszego, a jesli nikt sie nie zglosi, to...ja chetnie przygarne drobiazg od Ciebie.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja, ja, ja chcę :))) od Ciebie, Kasiu :))) bo jakbym mogła nie chcieć?
  a deseczka śliczna, choć ja nie miałabym gdzie takiego cudeńka wyeksponować (to niestety mankament małego mieszkanka), ale u Ciebie na pewno będzie na jednym z honorowych miejsc :)) pozdrawiam i trzymajcie się ciepło i zdrowo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna deseczka :) a do tego w moim ulubionym kolorze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No i się spóźniłam... a Twoja deseczka jest piękna.... :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu śliczna deseczka , chętnie bym się z Tobą pobawiła ale ja taka czasowa nie jestem ... wybacz mi .... innym razem ....Ale wam miłej zabawy życzę .

  OdpowiedzUsuń