środa, 31 grudnia 2014

Szczęśliwego Nowego Roku!!

Powoli noc się staje, powoli odliczanie, a o północy rok stary przeminie i nowy się stanie!

Witajcie, coś się powoli kończy i coś się powoli zaczyna. Kolejny rok prawie za nami, jaki był? Dla mnie bardzo ciekawy, pełen niespodzianek, szczególnie tej jednej malutkiej która teraz wystraszona strzelającymi petardami śpi w łóżeczku. I właśnie ten maluch wystarczył, żeby powiedzieć, że ten rok był dla mnie mega dobry, mega pozytywny. W tym roku znów poznałam wiele ciekawych osób, osób twórczych, o dobrym sercu, o pięknej duszy. Było mi dane cieszyć oczy Waszymi pracami, inspirować się, za co Wam bardzo dziękuję. Dziękuję Wam również za wszystkie słowa, które tutaj zostawialiście przez ten ostatni rok, te słowa są jak motor, który mnie napędza. Bardzo szczególnie chciałabym podziękować Eli która jest jednym z odbiorców moich prac, za to, że wysoko stawiała mi poprzeczkę, dzięki czemu mogłam się jeszcze bardziej rozwinąć, dziękuję Ci Elu! Za wszystkie dobre słowa i za to, że są tacy ludzie jak Ty:)))

Moi drodzy czytelnicy chciałabym Wam w Nowym Roku życzyć samych dobrych chwil, ludzi , którzy nigdy Was nie zawiodą, przyjaciół, którzy zawsze Wam pomogą, kogoś do kochania i kogoś kochającego oraz nieustającej weny i zadowolenia z tego co robicie. Życzę Wam również udanej Sylwestrowej Nocy!

Dla mnie Sylwester to nie tylko okazja do świętowania przyjścia Nowego Roku i urodzin, ale też świętowanie oświadczyn. Tak, tak mój mąż oświadczył mi się w noc sylwestrową o godzinie 0:25 w godzinie moich urodzin.

16 komentarzy:

 1. Dziękuję Kasiu za życzenia. Życzę Ci więc z okazji Nowego Roku mnóstwa radości z maleństwa, które śpi w łóżeczku, abyś lekarzy odwiedzała tylko na bilansie.Szczęśliwego życia z Twoją drugą połową widać, że jest romantyczny skoro wymyślił taki sposób oświadczyn, gratuluję małżonka. Z okazji urodzin abyś zawsze była szczęśliwa, wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodziny w tym 2015 Roku:) pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I dla Ciebie wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. W takim razie jeszcze więcej wszystkiego co najlepsze z okazji Nowego Roku, urodzinek i "rocznicy zaręczyn";-) Dużo zdrowia, szczęścia i wszystkiego co dobre:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu czyli dziś są Twoje urodziny ?
  Wssssssssssssssszystkiego dobrego :)))))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku kochana ci życzę -zdrowia, szcześcia pomyślności , zero zmartwień mnóstwo uśmiechu i pogody ducha - Marii z rodziną

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczęśliwego Nowego Roku !!!!
  Pełnego kreatywnych pomysłów!!!
  I aby czas był w pełni podzielny pomiędzy przyjemności i rodzinkę ;)
  No i gratuluję rocznicy oświadczyn !!!
  No i skoro czytałem do końca, to....
  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek !!! :)
  Szczęścia, zdrówka oraz spełnienia marzeń :)
  Pozdrawiam noworocznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kasiu Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i samych sukcesów w 2015 :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kasieńko - wszystkiego, co najlepsze dla Ciebie z okazji urodzin :) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Kasiu, z okazji urodzin i Nowego Roku życzenia spełnienia zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym i scrapowym :) Niech głowa pełna będzie twórczych pomysłów a dobry los sprzyja. Niech Twój synek będzie dla Ciebie nieustającą radością i powodem do wielkiej dumy :) buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla Ciebie również wszystkiego co najlepsze i niech ten rok będzie dla Ciebie jeszcze lepszy od poprzedniego. ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. I wzajemnie! Masz aż tyle powodów do świętowania :) Oby ten rok był dla Ciebie i Twojej rodziny pełen dobrych chwil! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) żeby był co najmniej tak dobry jak ten :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Cudownie i romantycznie:) I oby ten rok był dla Ciebie i Twoich bliskich tak cudowny i tak romantyczny:) Wielu inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Wszystkiego naj naj....dla Was. A ja myślalam, że urodziłas sie 1 stycznia. Nie mniej jednak wszystkiego naj naj dla Ciebie i Twoich bliskich:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Wszystkiego dobrego również dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń