czwartek, 9 kwietnia 2015

Zaproszenia na chrzest

Witajcie ponownie! Zaproszenia na chrzest w formie boxu? Dlaczego nie i tak powstało 16 pudełek na chrzest słodkiej Zuzi, 8 z kołyska i 8 z wózeczkiem:
Niektórzy uważają, że boxy to bardzo prosta forma, może i tak ale jak dla mnie wymaga dużej precyzji, jak długo robię takie pudełko np z wózeczkiem? czasem cały dzień z małymi przerwami. Lubię kiedy moje boxy są "dopieszczone" spokojnie nie wpadam w samouwielbienie, ale staram się aby moje prace były dokładne, czyste, proste, aby miały równe marginesy, mama mi zawsze powtarzała : Jeśli coś robisz, rób to dokładnie, a jeśli byle jak to nie rób tego wcale. Dlatego bardzo nie lubię bylejakości, fuszerki i tandety i nie ważne czy robię pracę za którą mi ktoś płaci czy też na aukcję charytatywne, albo dla znajomych...Lubię prace które mają dusze..w które ktoś wkłada kawałek siebie...

Dziękuję Wam za odwiedziny i za komentarze! To mój ostatni taki post. Chciałabym przy okazji tych pudełek podziękować Blance za wycięcie kółeczek oraz Joli za zorganizowanie dla mnie papieru do wózeczków:) Dziewczyny bardzo, bardzo Wam dziękuję!

Dobrej nocy!

16 komentarzy:

 1. Ostatni taki post? tzn?? bo się niepokoję....
  a pudełeczka cudne, wiem coś o tym ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana Twoje boxy sa boskie, zawsze je podziwiam. Czyzby ktos Ci powiedział coś przykrego o nich?
  A swoją drogą, jaki jest ich wymiar? 9x9x9?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu ja uwielbiam Twoje wózki właśnie za tą estetykę , zawsze wszystko dokładne . Podziwiam Cie kochana i mi na pewno się nie znudziły perfekcyjne wózki ...

  OdpowiedzUsuń
 4. No dla mnie mistrzostwo, sama nigdy czegoś podobnego nie zrobiłam. Jak dla mnie zbyt precyzyjna robota. Wózeczek śliczny, ciekawe jak reagują obdarowani takim cudem?:):)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja podziwiam Twoje boksy. Zdaję sobie sprawę, ile to czasu i zaangażowania wymaga. Prace cudowne, bardzo pomysłowe- jak to u Ciebie :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne pudełeczka :) 16 pudełek to bardzo bardzo dużo. Ja bym nie dała rady.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie widać, że są dopieszczone! Wspaniałe! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Podziwiam Cię Kasiu, te boxy są śliczne i wiem ile pracy trzeba włożyć aby stworzyć jeden a co dopiero taką ilość. Zgadzam się z Tobą w 100 % i też nie lubię bylejakości, a Twoim pracom nie można nic zarzucić są idealne:) pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podziwiam, podziwiam, podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ile zaproszeń! Jakie one są śliczne!

  OdpowiedzUsuń
 11. Fantastyczną pracę wykonałaś - wszystkie pudełka idealnie wykonane - piekne :)

  OdpowiedzUsuń
 12. O jaaa ile pracy! Piękne zaproszenia, podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nieźle się napracowałaś :) Boxy cudne! W końcu wiem po co były te kółeczka :) Ale faktycznie boksy są generalnie pracochłonne, też mi sporo czasu zeszło ostatnio nad jednym.

  OdpowiedzUsuń
 14. Wyjątkowe prace, wyjątkowe zaproszenia...
  Jak dla mnie - słowa zbędne, bo we wszystkich Twoich pracach absolutnie widać precyzję i dopracowanie, a jeśli ktoś miał choć najmniejsze wątpliwości to nie godzien w ogóle oglądać Twoich prac!

  OdpowiedzUsuń